(098) 884-48-00, (073) 884-48-00 mbb2015@ukr.net

МЕТАЛЕВИЙ ВАГОНЧИК

Виготовлення металевих вагончиків у Черкасах

Металевий вагончик або побутівка – це приміщення, виконане за стандартом купе. У ньому присутні вікна, вхід (один або кілька), внутрішні приміщення та своє планування і є міцним мобільним домом. При зборі окремих компонентів виготовляються спеціальні заздалегідь зібрані конструкції, щоб розширити сучасні функціональні можливості металевого вагончика. Незважаючи на простий дизайн, який найчастіше використовується у будівельних об’єктах та постах охорони, клієнтів приваблює низька ціна металевого вагончика, яка задовольнить короткострокові проекти.

Металеві вагончики відрізняються від стандартних сталевих вагончиків тим, що їх легко можна переобладнати на повноцінний житловий будинок. У стінах прорізані вікна та сходові отвори, усередині завершено оздоблювальні роботи. Всі робочі вузли вентиляційно-опалювального каркаса приєднані до контуру конструкції, що не проглядається за обшивкою. Металеві вагончики термозахищені, що робить їх зручними при використанні сторожових постів, які застосовуються в практично будь-яких кліматичних умовах.

Чому металеві вагончики важливі:

– відсік розробки, при належному обігу та обережному транспортуванні, придатний для використання протягом приблизно 20 років;
– усередині все готове для проживання, обстановка не потребує оновлення;
– багатогранна теплозахисна конструкція;
– гідроізоляція та вентиляція виключають наявність паразитів та інших негативних форм життя;
– корпус металевого вагончика стійкий до перекосів та механічних навантажень, легко переносить зміни температури навколишнього середовища;
– обшивка є додатковим компонентом збільшення міцності металевого вагончика.

Ви можете придбати металеві вагончики за низькою ціною у Черкасах. Наша фірма пропонує нові металеві вагончики із доставкою. Такого виду металеві побутівки використовується як окрема самостійна одиниця або як блоковий компонент для певної споруди, висота якої може досягати декількох рівнів. Для розробки створення планування кімнат у побуті будь-якого розміру думка замовника матиме пріоритетне значення. Наш потенціал проектування дозволяє вам створювати металеві вагончики швидко та вчасно. У разі потреби конструкцію демонтують та переносять в інше місце.

Чому варто звернутися до нас

Наша фірма Файна кування пропонує купити або замовити металеві вагончики в Черкасах будь-яких видів, розмірів та форм недорого. Якщо виникли якісь питання, телефонуйте нам (098) 884-48-00, і наші фахівці з радістю дадуть відповідь на них.