(098) 884-48-00, (073) 884-48-00 mbb2015@ukr.net

ДАЧНІ БУДИНКИ, ПОБУТОВКИ, СТОРОЖКИ

Виготовлення дачних будинків у Черкасах

Наша фірма файна ковка виготовляє дачні будиночки відмінної якості різних видів, і форм, які виготовлені як з дерева, так і з інших матеріалів. Якщо на дачній ділянці потрібно швидко побудувати дачний будинок, то для цього нашим фахівцям знадобиться зовсім небагато часу.

Купити дачний будинок у Черкасах недорого з доставкою та монтажем прямо на ділянці. При цьому матеріал, з якого він буде зроблений, ви можете вибрати та замовити недорого у нас.

Дачні будинки призначені для проживання людей, які володіють або беруть в оренду ділянку землі для будь-яких видів сільськогосподарських робіт – вирощування овочів та фруктів, розведення птиці, облаштування ділянки для відпочинку тощо. У багатьох випадках люди в таких дачних будинках живуть усю теплу пору року, а деякі навіть зимують у них. Наша фірма понад 10 років займається будівництвом дачних будинків у Черкасах та по Україні. Замовити дачні будинки в Черкасах недорого з доставкою матеріалів по Україні та монтажем на обраній ділянці.

Виготовлення побутівок в Черкасах

Побутівки призначені для перевдягання, харчування, проживання робітників, які виконують будівельні роботи на об’єкті. Також у них зберігається робочий інструмент, який необхідний для виконання будівельних завдань.

Наша фірма файна ковка виготовляє побутівки відмінної якості різних видів: будівельні та дачні, які виготовлені як з дерева, так і з металу. У випадку, коли потрібно побудувати якийсь об’єкт, то для проживання кількох робітників потрібно купити побутівку в Черкасах недорого, а матеріал, з якого вона буде зроблена, ви вибираєте самі.

Будівельна побутівка є тимчасовим житлом, яке можна швидко і зручно звести безпосередньо поруч з будівельним майданчиком. У народі будівельні побутовки також часто називають вагончиками. Це тому, що вони використовуються для побутових цілей.

Виготовлення сторожок у Черкасах

Наша фірма файна ковка виготовляє сторожки відмінної якості для сторожів різних видів.
Сторожки призначені для короткочасного відпочинку сторожів, що охороняють територію. Зазвичай обладнані всім необхідним для того, щоб людина могла приготувати собі їжу, прилягти відпочити, обладнана пультами (тривожними кнопками) для подання сигналу тривоги на поліцейський відділ, який знаходиться найближче.

Сторожка є тимчасовим житлом, яке можна швидко і зручно зібрати безпосередньо поруч з об’єктом, що охороняється, і підвести до нього електрику. Для забезпечення комфортної роботи сторожів у зимову пору року також опалюються калориферами чи переносними електричними обігрівачами.

Наша фірма Файна ковка пропонує купити чи замовити дачні будинки, побутовки, сторожки в Черкасах будь-яких видів, розмірів та форм недорого. Якщо виникли якісь питання, телефонуйте нам (098) 884-48-00, і наші фахівці з радістю дадуть відповідь на них.